Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne

Piatok, 09.11.2018

POĎTE S NAMI NA HORY!!!

Lyžiari, snoubordisti aj nelyžiari

      v termíne od 10.02.2019 do 15.02.2019 pripravuje katedra fyzioterapie IFBLR v Piešťanoch lyžiarsky výcvikový kurz s možnosťami: zjazdového lyžovania, snowboardingu a Severskej chôdze v známom, horskom lyžiarskom stredisku vo Vysokých Tatrách - Tatranská Lomnica, ktorá uspokojí aj najnáročnejších lyžiarov. 1 300 metrové prevýšenie, 5-mesačná  garancia snehu, najmodernejšie sedačkové a kabínkové lanovky sú zárukou skvelého zážitku. Lyžiarsky kurz je organizovaný pre všetkých študentov IFBLR v Piešťanoch.

Ubytovaní budeme v hoteli FORTON***+ v Starej Lesnej v srdci Tatranskej Lomnice. https://hotelforton.sk/sk/hotel-forton/ubytovanie.html Počas kurzu máme možnosť navštíviť nočnú 3D  laser show v Aqua City Poprad s večerným kúpaním, výstavu ľadových sôch na Hrebienku alebo Galériu TRICKLANDIA v Starom Smokovci.

 

 

 

Toto všetko na 5 nocí s plnou penziou za cenu cca 130,- €. V cene je zahrnuté ubytovanie s plnou penziou. Lístky na vleky sa kupujú až na mieste podľa aktuálneho cenníka skipasov , cca 70 eur skupinová zľava na základe platného preukazu ISIC.

 Pozor, počet účastníkov je obmedzený – max. 40 študentov. Lyžiarsky kurz sa uskutoční v prípade naplnenia minimálneho počtu - 20 študentov.

 Prihlásiť sa môžete najneskôr do 10.12.2018 u PaedDr. Bc. Iveta Petríková Rosinová, PhD., MHA emailom: iveta.rosinova(zav.)ucm.sk Následne  záujemcovia musia zaplatiť do termínu 14.1.2019  zálohu vo výške 100 eur v kancelárii IFBLR u pani Mgr. Pápežovej. 

                                                                                              Tešíme sa na Vás !!

Vložil:  Vanesa Bacúšanová